Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Astronawigacja (Gdynia, maj 2015)

Końcem maja odbyło się pierwsze, zorganizowane przez charter.edu.pl, szkolenie z zakresu astronawigacji. Niezwykle ciekawie przygotowane i poprowadzone przez Jaha Dobrogowskiego zajęcia obejmowały praktykę obsługi sekstantu, metodologię przeprowadzania kalkulacji astronawigacyjnych, praktyczne zasady wykorzystania tablic astronawigacyjnych. Najlepiej o jakości szkolenia świadczy fakt, że podczas zajęć każdy uczestnik własnoręcznie dokonał pomiarów sekstantem i przeprowadził obliczenia, których uwieńczeniem było wykreślenie na mapie astronomicznej linii pozycyjnej. Zapraszamy na kolejne edycje szkoleń astro;)

Piotr Kowalski

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Zdzisław Rynkiewicz

Zarówno zakres szkolenia, jak i poziom prowadzenia wykładu są godne polecenia

Bardzo wysoko oceniam poziom kursu przygotowującego do egzaminu na operatora radia krótkiego zasięgu - SRC. Zarówno zakres szkolenia, jak i poziom prowadzenia wykładu są godne polecenia. Jednocześnie pracownicy firmy Charter.edu.pl są bardzo uprzejmi, uczynni i pełni zrozumienia na indywidualne potrzeby.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór