Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Sternik motorowodny (Bielsko-Biała, lipiec 2014)

Piękna pogoda (w sumie w lipcu to nie jest trudne z trafieniem z pogodą), zdolni kursanci, dzielna motorówka.... czyli szkolenie na medal. Z zadowalaniem i z dumą witamy w naszym gronie nową grupę szczęśliwych sterników motorowodnych. Będą mogli oni pływać łodziami motorowymi po jeziorach bez ograniczeń. Ba nawet każdym skuterem wodnym będą mogli się spokojnie bawić. Na morze też będą mogli się udać, tutaj jednak troszeczkę bliżej. Każdy sternik motorowodny jest uprawniony do prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm (1 Mm → 1’, stąd: 40 000 km / (360° × 60’) = 1851,852 m ≈ 1 852 m) od brzegu, w porze dziennej.

Zapraszamy na następne nasze szkolenia.
Pełen grafik kursów motorowodnych znajdziecie na naszej stronie - tutaj

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Bartosz i Justyna Kubiczek

Mogliśmy dobrze przećwiczyć manewry w marinach oraz na otwartych wodach

W tym roku zdecydowaliśmy się wraz z żoną zdobyć uprawnienia Jachtowego Sternika Morskiego i nawet przez moment nie pomyśleliśmy o innej szkole niż Charter.edu.pl.  Egzamin poprzedzony był tygodniowym rejsem szkoleniowym po chorwackich wodach. Dzięki temu, że nie był to wyjazd turystyczny mogliśmy dobrze przećwiczyć manewry w marinach oraz na otwartych wodach - zarówno na silniku jak i pod żaglami. Nasz instruktor, Tomasz Cieślar, nie tylko solidnie przeszkolił nas z „manewrówki” ale również cierpliwie odpowiadał na zadawane pytania teoretyczne. Warto przed zapisaniem się na taki rejs, czy też egzamin, przejść kurs przygotowawczy z nawigacji – daje do solidne teoretyczne podstawy do dalszego pogłębiania swojej wiedzy. Myślę, że całkiem niezłą rekomendacją jest pozytywny wynik egzaminu, a jeszcze lepszą nasza ochota na kolejne kursy: „Radiooperator SRC” i „Silnik na jachcie”.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór