Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Jachtowy sternik morski (Morze Bałtyckie, lipiec 2014)

Mieszanka ludzi z różnych stron kraju i trudniących się odmiennymi profesjami po raz kolejny stworzyła grupę ludzi połączonych wspólną pasją – żeglarstwem. Tydzień wspólnego życia na pokładzie naszego s/y Sunrise. Intensywna nauka potężnej dawki wiedzy, przeplatana ćwiczeniami w morzu i w porcie doprawiona wspaniałą atmosferą i humorem a na koniec egzamin przed państwową komisją i upragniony dokument otwierający drzwi do samodzielnego prowadzenia jachtów morskich. Tak to wygląda w pigułce – opowiadać można by godzinami. Najlepiej jednak rzucić okiem na zdjęcia by poczuć jak wygląda siedem dni ewolucji od żeglarza-kursanta do skippera morskiego. Dziękujemy za udział i bardzo aktywną pracę – bo bez niej nawet najlepsi instruktorzy nie byliby w stanie wyszkolić dobrych sterników. Po takich kursach wiemy, że wysyłamy w morze dobrze przeszkolonych i świadomych swojej odpowiedzialności skipperów.
kpt. Krystian Szypka

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Adam vel Tupti

„Jeśli przekonasz się do konkretnej marki, to nie będziesz szukać innej”

Będąc w 2004 roku na urlopie w Chorwacji na wyspie Hvar, spacerując w porcie Satry Grad, zapytaliśmy załogę na cumującym tam jachcie, skąd ten jacht wyczerterowali, wtedy to po raz pierwszy zetknęliśmy sie z nazwą Charter.pl

Na pełen powrót do żeglarskiej pasji potrzebowałem jeszcze czterech lat, a Charter.pl odegrał w tym kluczową rolę. Wszystkie szkolenia, kursy i rejsy stażowe do osiągnięcia uprawnień „Jachtowego Kapitana” odbyłem w Charter.pl

Dzisiaj nie podejmę się powiedzieć ile już wspólnych rejsów mamy za sobą i ile jachtów dzięki Kasi i Peterowi miałem okazję wyczarterować. Zdanie najlepiej podsumowujące Charter.pl sformułowałbym w taki oto sposób:

„Jeśli przekonasz się do konkretnej marki, to nie będziesz szukać innej”

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór