Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Jachtowy sternik morski (Morze Bałtyckie, lipiec 2014)

Mieszanka ludzi z różnych stron kraju i trudniących się odmiennymi profesjami po raz kolejny stworzyła grupę ludzi połączonych wspólną pasją – żeglarstwem. Tydzień wspólnego życia na pokładzie naszego s/y Sunrise. Intensywna nauka potężnej dawki wiedzy, przeplatana ćwiczeniami w morzu i w porcie doprawiona wspaniałą atmosferą i humorem a na koniec egzamin przed państwową komisją i upragniony dokument otwierający drzwi do samodzielnego prowadzenia jachtów morskich. Tak to wygląda w pigułce – opowiadać można by godzinami. Najlepiej jednak rzucić okiem na zdjęcia by poczuć jak wygląda siedem dni ewolucji od żeglarza-kursanta do skippera morskiego. Dziękujemy za udział i bardzo aktywną pracę – bo bez niej nawet najlepsi instruktorzy nie byliby w stanie wyszkolić dobrych sterników. Po takich kursach wiemy, że wysyłamy w morze dobrze przeszkolonych i świadomych swojej odpowiedzialności skipperów.
kpt. Krystian Szypka

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Marek Ogorzałek

Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym

W tym roku rozpocząłem pływanie pod patronatem charter.pl.

Wracając na morze, po dwudziestu latach absencji, byłem pełen obaw i wątpliwości czy dam sobie radę. Po pierwszym rejsie manewrowym wszystko wróciło, umiejętności nabyte przed laty, pewność, spokój i radość a wszystko dzięki Wojtkowi i Tomkowi, którzy oprócz wprowadzenia mnie w tajniki obecnego pływania morskiego, równie ochoczo pilotowali mnie podczas mojego pierwszego samodzielnego skipperowania.

Obecnie planuję kolejne rejsy oczywiście pod patronatem czarter.pl, bo zarówno obsługa sympatyczna a i ceny mają kosmiczne :)

Nie dziwie się tak dużą ilością pozytywnych opinii, bo sam taką wystawiam. Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór