Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Sternik motorowodny (Bydgoszcz, kwiecień 2014)

W dniach 10.04 - 13.04.2014 odbył się kurs na stopień sternika motorowodnego. Pogoda jak na kwiecień dopisała, słoneczko próbowało się przebijać dzielnie przez chmurki. Z różnym rezultatem, ale przynajmniej nie padało. Szkolenie odbywało się w przepięknym miejscu, oczywiście nad wodą, a dokładnie w Bydgoszczy.

Nie wiem czy wiecie, że  miasto Bydgoszcz znajduje się w charakterystycznym miejscu, gdzie Wisła wykonuje gwałtowny zwrot na północ. Obszar miasta ma kształt wydłużony i rozciąga się wzdłuż Kanału Bydgoskiego w części zachodniej, rzeki Brdy w części centralnej, aż do Wisły, która stanowi granicę wschodnią. W Bydgoszczy znajduje się ponadto 50 zbiorników wodnych. Oczywiście większość z nich to niewielkie stawy i starorzecza, ale zdarzają się większe perełki, np. Balaton położone na os. Bartodzieje, dwa rozległe stawy w Fordonie, na Okolu oraz staw parkowy w Myślęcinku.

Bydgoskie drogi wodne doczekały się wydania bardzo ciekawej locji - "Przewodnik po polskich drogach wodnych - Bydgoski Węzeł Wodny"

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Wojtek Jaremiszyn

Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu charter.edu.pl za profesjonalne podejście do kursu, za partnerskie podejście do wszystkich uczestników kursu motorowodnego oraz za przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej w genialny sposób. Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent. Szczególne podziękowania naszemu instruktorów Panu Przemkowi oraz Pani Kasi.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór