Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Radiooperator SRC (Bielsko-Biała, styczeń 2013)

Świadectwo radiooperatora SRC to obok patentu żeglarskiego, obowiązkowy dokument wymagany do prowadzenia jachtów morskich. Świadectwo Operatora Bliskiego Zasięgu SRC wydawane przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, po pozytywy zdaniu egzaminu teoretycznego (obecnie są to testy, jednokrotnego wyboru). Szkolenie nie jest obowiązakowe, można podejść do egzaminu bez niego. Jednak ilość materiału jaką należy przyswoić jest ogromna i chyba stąd tak duże zainteresowaniem cieszą się nasze szkolenia radiowe. Do tego praktyka prowadzona na prawdziwym sprzęcie, żadne tam symulatory, dodatkowo mocno zwiększają atrakcyjność szkoleń.
Zapraszamy na następne nasze szkolenia. Aktualny plan szkoleń znajdziecie na naszej stronie - harmonogram

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Krzysztof Weber Sternik motorowodny morski z uprawnieniami SRC (dzięki Charter.edu.pl :))

Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie

Do Charter.edu.pl trafiłem niejako po sąsiedzku, ponieważ mieszkam w Cieszynie. Chciałem uzyskać uprawnienia radiooperatora SRC, oraz podnieść swoje kwalifikacje motorowodne. Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie. Wszystkie zagadnienia, z którymi później spotykałem się na egzaminach, zostały omówione a prowadzący zawsze chętnie odpowiadali na pytania, nieraz podając przykłady ze swojego bogatego doświadczenia żeglarskiego i motorowodnego. Otrzymałem bardzo przydatne materiały, z których chętnie korzystałem, przygotowując się do egzaminu. A cośmy z Przemkiem i Tomkiem (instruktorami) pożartowali…;)

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór