Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Bydgoszcz, czerwiec 2017)

Kurs sternika motorowodnego w Bydgoszczy odbywał się w niesamowitej atmosferze targów "Ster na Bydgoszcz" oraz przy sprzyjającej aurze. Liczna grupa chętnych opanowała cały materiał teoretyczny oraz praktyczne manewrowanie jachtem motorowym.  Było dużo śmiechu i zabawy, nauki i lekkiego stresu przed egzaminem. Ale, teraz mogą w pełni cieszyć się pływaniem na motorówkach i skuterach w miejscowościach wakacyjnych.

Dziękuję za udział w kursie i zapraszam do charter.edu.pl na kursy i szkolenia. Będziecie zadowoleni!

Wszystkie aktualne terminy kursów dostępne na naszej stronie.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Bartosz i Justyna Kubiczek

Mogliśmy dobrze przećwiczyć manewry w marinach oraz na otwartych wodach

W tym roku zdecydowaliśmy się wraz z żoną zdobyć uprawnienia Jachtowego Sternika Morskiego i nawet przez moment nie pomyśleliśmy o innej szkole niż Charter.edu.pl.  Egzamin poprzedzony był tygodniowym rejsem szkoleniowym po chorwackich wodach. Dzięki temu, że nie był to wyjazd turystyczny mogliśmy dobrze przećwiczyć manewry w marinach oraz na otwartych wodach - zarówno na silniku jak i pod żaglami. Nasz instruktor, Tomasz Cieślar, nie tylko solidnie przeszkolił nas z „manewrówki” ale również cierpliwie odpowiadał na zadawane pytania teoretyczne. Warto przed zapisaniem się na taki rejs, czy też egzamin, przejść kurs przygotowawczy z nawigacji – daje do solidne teoretyczne podstawy do dalszego pogłębiania swojej wiedzy. Myślę, że całkiem niezłą rekomendacją jest pozytywny wynik egzaminu, a jeszcze lepszą nasza ochota na kolejne kursy: „Radiooperator SRC” i „Silnik na jachcie”.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór